Тиврівський район, Вінницька область

Прийом звернень до Жмеринської місцевої прокуратури

Дата створення: 10:49 10.06.2019, Переглядів: 49

Шановні тиврівчани, прийом Ваших звернень, проводиться щоденно в робочий час у адміністративному приміщенні Тиврівського відділу Жмеринської місцевої прокуратури за адресою: вул. Шевченка, 2, в смт. Тиврів.

До уваги членів громадської ради при Тиврівській райдержадміністрації

Дата створення: 12:50 22.05.2019, Переглядів: 26

Шановні члени Громадської ради при Тиврівській райдержадміністрації!

Підприємства торгівлі, харчової та переробної промисловості області запрошуються до участі у конкурсі «Краща торгова марка Поділля – 2019»

Дата створення: 14:07 17.05.2019, Переглядів: 31

Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації повідомляє, що відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 травня 2019 року №341 «Про організацію та проведення регіонального конкурсу «Краща торгова марка Поділля – 2019» та за підтримки обласної державної адміністрації  буде проведено регіональний конкурс «Краща торгова марка Поділля – 2019».

Молодь Вінниччини запрошують взяти участь у конкурсі творчих робіт «Шлях становлення Української державності»

Дата створення: 15:11 02.05.2019, Переглядів: 33

Національний конкурс творчих робіт (есе) «Шлях становлення української державності» до Дня Незалежності України проводиться Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

26 квітня День пам’яті Чорнобильської трагедії

Дата створення: 09:45 25.04.2019, Переглядів: 32

33 роки тому - 26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян. Аварія на ЧАЕС — найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі.

У Вінницькому обласному художньому музеї розпочинає роботу персональна виставка народного художника України Івана Марчука

Дата створення: 14:56 19.04.2019, Переглядів: 33

Вінничани та гості міста матимуть можливість ознайомитися з творчістю народного художника України Івана Марчука – генія, ім’я якого відоме на п’яти континентах світу. У 2007 році британська газета «The Daily Telegraph» включила видатного художника до власного рейтингу під назвою «100 геніїв сучасності». Особливістю картин Івана Марчука є авторська техніка, а саме – пльонтанізм, назва якого походить від слів «плести», «пльонтати», адже картини ніби створені з густо переплетених ниток.

Українську молодь запрошують долучитися до програми «Державотворець»

Дата створення: 09:31 17.04.2019, Переглядів: 32

Міністерство молоді та спорту України, Українська академія лідерства cпільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні продовжують реалізацію програми “Державотворець”.

Опалювальний сезон добігає кінця

Дата створення: 09:53 11.04.2019, Переглядів: 42

Головою районної державної адміністрації 10 квітня 2019 року прийнято розпорядження за № 94 «Про припинення опалювального сезону в районі».  Документом передбачено, що опалювальний сезон для переважної більшості категорій споживачів закінчується  15 квітня 2019 року включно.

До уваги виборців, які в другому турі голосуватимуть не за місцем реєстрації

Дата створення: 09:42 10.04.2019, Переглядів: 36

21 квітня відбудеться другий тур виборів Президента України. У першому турі місце голосування змінили 315 тисяч українців. Для того, щоб і в другому турі проголосувати не за місцем реєстрації необхідно знов пройти процедуру зміни місця голосування. Для цього необхідно звернутися до органів ведення Державного реєстру виборців включно до 15 квітня і:

Семінар  на тему: «Шляхи пошуку партнерів на іноземних ринках та можливості просування продукції»

Дата створення: 12:09 09.04.2019, Переглядів: 63

В рамках виконання плану заходів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2019 рік, Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації 17 квітня 2019 року о 10-00 год. буде проведено семінар  на тему: «Шляхи пошуку партнерів на іноземних ринках та можливості просування продукції».