01 Червня, 2020 р., 16:09
 Немирівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень у зв’язку з послабленням карантину, пов’язаного з захворюванням на коронавірусну інфекцію,  відновлює медобстеження осіб, що відносяться до декретованого контингенту (працівників ДДЗ, ЗОШ,харчової промисловості, громадського харчування, комунальних підприємств, дітей дошкільного і шкільного віку) та всіх бажаючих,   а саме:
01 Червня, 2020 р., 16:07
Тиврівський  районний відділ державної виконавчої служби Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький)  повідомляє, що 04.06.2020 з 12.00 до 13.00 в приміщенні відділу за адресою: смт. Тиврів, вул. Тиверська, 53 буде здійснено виїзний прийом громадян  заступником начальника Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції – начальником Управління забезпечення примусового виконання рішень у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції  Андрієм Сусковим
13 Травня, 2020 р., 09:16
З нагоди відзначення Всесвітнього дня води, БУВР Південного Бугу оголошує конкурс дитячого малюнку «Вода та зміни клімату – прискорення дій».
03 Лютого, 2020 р., 08:33
На виконання Концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки на період до 2021 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 р. № 1437-р. та Меморандуму про співпрацю від 14.05.2018р. Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації спільно з Центром професійних бухгалтерів України (Метелиця В.М.) організовує навчальні семінари серед аграрних підприємств.
30 Січня, 2020 р., 13:51
Запрошуємо взяти участь у першій Всеукраїнській онлайн-конференції : «Реструктуризація боргів громадян  & Банкрутство підприємств по новому 2020» яка відбудеться 24-28 лютого 2020 року у форматі інтернет-відеоконференції. (участь у заході безкоштовна)
28 Січня, 2020 р., 16:10
Завтра, 29 січня, о 10 годині в приміщенні Тиврівської райдержадміністрації відбудеться нарада з питань децентралізації з головами територіальних громад району.
27 Листопада, 2019 р., 12:49
Благодійна організація "Благодійний фонд "Єднання спільноти" запрошує усіх небайдужих, долучитися до привітань і подарувати справжнє НОВОРІЧНЕ ДИВО - важкохворим дітям-сиротам/напівсиротам з інвалідністю, що мають важкі ураження ЦНС (центральної нервової системи), ДЦП (дитячий церебральний параліч), Синдром Аутизму, Синдром Дауна та супутні до них гормональні порушення.