Тиврівський район, Вінницька область

Оголошення

У Вінницькому обласному художньому музеї розпочинає роботу персональна виставка народного художника України Івана Марчука

Дата створення: 14:56 19.04.2019, Переглядів: 4

Вінничани та гості міста матимуть можливість ознайомитися з творчістю народного художника України Івана Марчука – генія, ім’я якого відоме на п’яти континентах світу. У 2007 році британська газета «The Daily Telegraph» включила видатного художника до власного рейтингу під назвою «100 геніїв сучасності». Особливістю картин Івана Марчука є авторська техніка, а саме – пльонтанізм, назва якого походить від слів «плести», «пльонтати», адже картини ніби створені з густо переплетених ниток.

Українську молодь запрошують долучитися до програми «Державотворець»

Дата створення: 09:31 17.04.2019, Переглядів: 5

Міністерство молоді та спорту України, Українська академія лідерства cпільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні продовжують реалізацію програми “Державотворець”.

Опалювальний сезон добігає кінця

Дата створення: 09:53 11.04.2019, Переглядів: 18

Головою районної державної адміністрації 10 квітня 2019 року прийнято розпорядження за № 94 «Про припинення опалювального сезону в районі».  Документом передбачено, що опалювальний сезон для переважної більшості категорій споживачів закінчується  15 квітня 2019 року включно.

До уваги виборців, які в другому турі голосуватимуть не за місцем реєстрації

Дата створення: 09:42 10.04.2019, Переглядів: 14

21 квітня відбудеться другий тур виборів Президента України. У першому турі місце голосування змінили 315 тисяч українців. Для того, щоб і в другому турі проголосувати не за місцем реєстрації необхідно знов пройти процедуру зміни місця голосування. Для цього необхідно звернутися до органів ведення Державного реєстру виборців включно до 15 квітня і:

Семінар  на тему: «Шляхи пошуку партнерів на іноземних ринках та можливості просування продукції»

Дата створення: 12:09 09.04.2019, Переглядів: 14

В рамках виконання плану заходів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2019 рік, Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації 17 квітня 2019 року о 10-00 год. буде проведено семінар  на тему: «Шляхи пошуку партнерів на іноземних ринках та можливості просування продукції».

Міжнародний фестиваль OPERAFEST TULCHYN з кожним роком набирає обертів, сприяючи відновленню Палацу Потоцьких

Дата створення: 09:06 09.04.2019, Переглядів: 16

На цьому наголосив сьогодні, 8 квітня, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, спілкуючись із представниками ЗМІ. Цього року у Тульчині вже втретє за сприяння Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради, Тульчинської ОТГ та Тульчинської районної державної адміністрації проходитиме фестиваль OPERAFEST TULCHYN.

Оголошено ІІІ Всеукраїнський інтелектуальний конкурс «Податківець майбутнього»

Дата створення: 08:33 03.04.2019, Переглядів: 21

До участі в конкурсі запрошуються учні 9-11 класів. Конкурс «Податківець майбутнього» проводиться Університетом державної фіскальної служби України з метою пошуку, підтримки талановитих учнів, роз’яснення ролі та значення Державної фіскальної служби України, популяризації податкової та митної грамотності серед учнів, аналізу та запровадження сучасних інноваційних освітніх технологій навчання в Україні. Фінал Конкурсу – 17.05.2019 р. Переможець інтелектуального конкурсу за І місце нагороджується дипломом І ступеня, який дає право першочергового вступу до Університету.

Увага нерест !

Дата створення: 16:54 02.04.2019, Переглядів: 21

Відповідно до Законів України “Про тваринний світ”, “Про рибне господарство”, “Промислове рибальство та охорону водних ресурсів” Розпорядження голови районної державної адміністрації від  28  березня   №  86   “Про заходи з охорони і відтворення рибних запасів та інших водних біоресурсів у період нересту риби у 2019 році”, та з метою здійснення заходів щодо охорони водних ресурсів у водоймах району на період нересту забороняється промисловий та спортивно - любительський вилов риби на річці Південний Буг з 1 квітня по 20 травня,  на  водосховищах та ставках  з  1 квітня по 10 червня 2019 року.

До уваги любителів шашкової гри!

Дата створення: 10:07 21.03.2019, Переглядів: 31

«Вартові безпеки»: на Вінниччині підлітків запрошують у табір з патрульними поліцейськими

Дата створення: 13:05 15.03.2019, Переглядів: 28

Всеукраїнський табір «Вартові безпеки» спрямований на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, буде проведено у другій декаді липня 2019 року.