10 Червня, 2019 р., 10:49
Шановні тиврівчани, прийом Ваших звернень, проводиться щоденно в робочий час у адміністративному приміщенні Тиврівського відділу Жмеринської місцевої прокуратури за адресою: вул. Шевченка, 2, в смт. Тиврів.
22 Травня, 2019 р., 12:50
Шановні члени Громадської ради при Тиврівській райдержадміністрації!
17 Травня, 2019 р., 14:07
Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації повідомляє, що відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 травня 2019 року №341 «Про організацію та проведення регіонального конкурсу «Краща торгова марка Поділля – 2019» та за підтримки обласної державної адміністрації  буде проведено регіональний конкурс «Краща торгова марка Поділля – 2019».
02 Травня, 2019 р., 15:11
Національний конкурс творчих робіт (есе) «Шлях становлення української державності» до Дня Незалежності України проводиться Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.
25 Квітня, 2019 р., 09:45
33 роки тому - 26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян. Аварія на ЧАЕС — найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі.
19 Квітня, 2019 р., 14:56
Вінничани та гості міста матимуть можливість ознайомитися з творчістю народного художника України Івана Марчука – генія, ім’я якого відоме на п’яти континентах світу. У 2007 році британська газета «The Daily Telegraph» включила видатного художника до власного рейтингу під назвою «100 геніїв сучасності». Особливістю картин Івана Марчука є авторська техніка, а саме – пльонтанізм, назва якого походить від слів «плести», «пльонтати», адже картини ніби створені з густо переплетених ниток.
17 Квітня, 2019 р., 09:31
Міністерство молоді та спорту України, Українська академія лідерства cпільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні продовжують реалізацію програми “Державотворець”.
11 Квітня, 2019 р., 09:53
Головою районної державної адміністрації 10 квітня 2019 року прийнято розпорядження за № 94 «Про припинення опалювального сезону в районі».  Документом передбачено, що опалювальний сезон для переважної більшості категорій споживачів закінчується  15 квітня 2019 року включно.
10 Квітня, 2019 р., 09:42
21 квітня відбудеться другий тур виборів Президента України. У першому турі місце голосування змінили 315 тисяч українців. Для того, щоб і в другому турі проголосувати не за місцем реєстрації необхідно знов пройти процедуру зміни місця голосування. Для цього необхідно звернутися до органів ведення Державного реєстру виборців включно до 15 квітня і: