16 Жовтня, 2019 р., 14:11
Рада голів державних адміністрацій інформує, що 20-22 вересня 2019 року в Іспанії, м. Торрев"єха, відбулася конференція "Добродійний солідаризм - соціально-економічна парадигма XXI сторіччя"
24 Вересня, 2019 р., 11:15
Головне управління ДПС у Вінницькій області інформує платників регіону про запровадження з 01 жовтня 2019 року нових реквізитів бюджетних рахунків для сплати податків і зборів.
17 Вересня, 2019 р., 08:48
Вінницька обласна державна адміністрація запрошує представників організацій громадянського суспільства, які працюють задля блага громади та розвитку регіону, взяти участь у ІІІ Регіональному  Форумі громадських ініціатив, який відбудеться 8 жовтня 2019 року (м. Вінниця, Готель «Франція», вулиця Соборна, 34 ).
09 Вересня, 2019 р., 10:18
З метою активізації економічної співпраці, презентації інвестиційного, економічного, агропромислового та енергетичного потенціалу Вінницької області, а також встановлення нових партнерських контактів та налагодження взаємовигідного співробітництва, обласною державною адміністрацією 13 вересня 2019 року буде організовано та проведено VІІ Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України».
05 Вересня, 2019 р., 15:22
Лісівники пропонують гостям та учасникам фестивалю ознайомитися з флорою та фауною нашого краю, лісовими культурами та насінням, продукцією побічного користування, вирощуванням посадкового матеріалу, базовими лісорозсадниками, теплицями тощо.
04 Вересня, 2019 р., 11:53
3 вересня, в приміщенні обласної Ради відбулося засідання Конкурсної ради шістнадцятого обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад. Участь у засіданні взяв заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк.
10 Червня, 2019 р., 10:49
Шановні тиврівчани, прийом Ваших звернень, проводиться щоденно в робочий час у адміністративному приміщенні Тиврівського відділу Жмеринської місцевої прокуратури за адресою: вул. Шевченка, 2, в смт. Тиврів.
22 Травня, 2019 р., 12:50
Шановні члени Громадської ради при Тиврівській райдержадміністрації!
17 Травня, 2019 р., 14:07
Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації повідомляє, що відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 травня 2019 року №341 «Про організацію та проведення регіонального конкурсу «Краща торгова марка Поділля – 2019» та за підтримки обласної державної адміністрації  буде проведено регіональний конкурс «Краща торгова марка Поділля – 2019».