Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Члени ініціативної групи обговорили підготовку до проведення установчих зборів

05 травня відбулось перше засідання ініціативної групи з формування нового складу громадської ради при Тиврівській райдержадміністрації

Протокол 1 ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з обрання членів громадської ради

20 червня 2018 року, відбулося засідання ініціативної групи з формування нового складу громадської ради при Тиврівській райдержадміністрації у зв’язку із завершенням терміну подачі документів від інститутів громадянського суспільства, які виявили бажання стати членами громадської ради. Члени ініціативної групи розглянули подані документи на відповідність вимогам Типового положення та змін, затверджених постановою КМУ від 8 квітня 2015 року №234.

     Станом на 11 червня 2018 року до ініціативної групи надійшло 8 заяв від інститутів громадянського суспільства, які делегували своїх представників. Двом представникам запропоновано доопрацювати  документи  до 27 червня 2018 року. Заяву одного представника відхилено, у зв'язку із його невідповідністю  вимогам чинного законодавства. На порядок денний також  виносилися питання про затвердження проекту регламенту та порядку денного засідання установчих зборів щодо обрання нового складу громадської ради при Тиврівській райдержадміністрації. 

Установчі збори  відбудуться 9 липня 2018 року о 10 годині в залі засідань райдержадміністрації.

УВАГА! Місце та час проведення установчих зборів може бути змінено. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень